Teslimat Koşulları

Online alışverişlerinizde, ürünlerinizin tercih ettiğiniz adrese teslim edilmesini talep edebilirsiniz. Ürün teslimatının aksamadan gerçekleştirilebilmesi için lütfen gün içinde bulunduğunuz yerin adresini teslimat adresi olarak bildiriniz. 


Siparişinizi kabul ettiğimiz zaman, ürününüzü (veya ürünlerinizi) aynı gün kargoya teslim etmeye gayret ediyoruz. Hafta içinde saat 14:00’den sonra gelen siparişler sipariş içeriğine ve miktarına bağlı olarak bir sonraki gün sevk edilebilir. İstanbul merkezli şirketimizden ürünler MNG kargo firmasıyla gönderilecektir. Teslimat adresinin İstanbul’a uzaklığına göre de kargo şirketi 1-5 gün içerisinde siparişinizi size ulaştıracaktır. Bayram ve tatil günlerinde teslimat yapılmamaktadır.


Siparişiniz kargo firması tarafından adresinize ulaştırıldığında adresinizde kimsenin bulunmaması durumunda kargo şirketinin yoğunluk sebebiyle ikinci teslimatı adresinize yapmama hakkı saklıdır bu durumda ilgili kargo şubesinden ürünlerinizi teslim almanız gerekebilir.


Türkiye´nin her yerinden sipariş verebilirsiniz. Türkiye içinde herhangi bir konum sınırlamamız yoktur. Ürünlerin teslimatları yalnızca çalışmakta olduğumuz kargo firmasının bulunduğu bölgelerde yapılabilmektedir. Anlaşmalı olduğumuz kargo firmasının şubesinin olmadığı bölgelerde teslimat yapılamadığından dolayı, müşterilerimizin paketin ulaştırılabildiği kargo şubesine giderek paketi elden teslim almaları gerekebilmektedir.


Siparişiniz kargo görevlisi tarafınızdan size ulaştırıldığında teslim almadan önce mutlaka dış pakette hasar kontrolü yapmanız ve herhangi bir hasar durumunda `Hasar Tespit Tutanağı` hazırlatmanız gerekmektedir. Hasar tespit tutanağı ile ilgili olarak dikkat etmeniz gereken bir diğer husus kargo görevlilerinin tutanakta belirttikleri açıklamalardır. Örneğin, `Kolide hasar bulunmamaktadır. Ürün hasarlıdır.` gibi bir tutanak, ürünün taşıma esnasında hasar görmediği şeklinde yorumlanacağından değişim esnasında problem yaratmaktadır. Hasarlı çıkan ürününüz için mutlaka tam ve doğru kelimelerle tutanak tutulması için görevliyi uyarınız. (Örn : Ürün elime ulaştığında kontrol edilmiş ve hasarlı olduğu görülmüştür. )


Siparişinizi teslim aldıktan sonra fark ettiğiniz hasar durumlarında ise kargo şubenize hemen bilgi vermeniz ve hasar tespit tutanağı hazırlanması doğrultusunda yardım talep etmeniz gerekmektedir. Eğer kargo şubesinden gerekli yardımı alamaz iseniz bize bilgi vermenizi rica ederiz.


Kargo görevlisine tutanağı hazırlatarak ürünü bize ulaştırmanız sonucunda, değişim işlemleriniz hızlı bir şekilde tamamlanacak ve tarafınıza bilgi verilecektir.


ÖNEMLİ : Elinize hasarlı ulaşan ürününüzü size teslimatı yapan kargo firması ile bize göndermelisiniz.


MNG KARGO MEGA CENTER ŞUBE MÜŞTERİ NO:138847828


Tarafımızdan kaynaklanan bir aksilik olması halinde size üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak haber verilecektir. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir.


2k-kirtasiye.com on-line alışveriş sitesidir. Aynı anda birden çok kullanıcıya alışveriş yapma imkanı tanır. Enderde olsa tüketicinin aynı ürünü alması söz konusudur ve ürün stoklarda tükenmektedir bu durumda ; konu ile ilgili e-posta yoluyla veya telefon ile aranarak bilgilendirilecek ve ürünün ilk stoklara gireceği tarih tarafınıza bildirilecektir.


Ödemesini internet üzerinden yaptınız ürün eğer stoklarımızda kalmamış ise ürünün farklı renk ya da modeli ile değişimini teklif edebiliriz kabul etmezseniz en az 4 (Dört) en fazla 30 (otuz) gün ürünün tekrar stoklara girmesi için bekleme süresi vardır. Ürün bu tarihler arasında tüketiciye verilemez ise yaptığı ödeme kendisine iade edilir.


Özel üretim ürünlerin teslim süreleri imalat zamanına göre farklılık göstermektedir. Sipariş onayınız öncesinde tüm detaylı bilgiler tarafınıza verilecektir.


Yapılan alışverişin faturası e-fatura mükellefi iseniz e-fatura olarak , değilseniz e-arşiv fatura olarak düzenlenmektedir. Faturalarınızın hatasız bir şekilde tarafınıza ulaşması için fatura bilgilerinizi ve e-mail adresinizi eksiksiz olarak doldurmanız gerekmektedir. 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR